Máte otázky? Volajte 052 23 88 710 | 0902 903 903 | Píšte na: info@tis.sk

Blog / Toporecký jogurt s javorovým sirupom - kravský

Zdravý jogurt s javorovým sirupom, ktorý dozrieva priamo v skle, je vyrobený tradičným spôsobom z mlieka nadojeného na našej farme a zo 100% -ného javorového sirupu .

 Na výrobu naších ochutených jogurtov používame vybrané kvalitné pôvodné československé mliekarenské jogurtové kultúry, ktoré sú určené na aplikáciu priamo do výrobníkov počas spracovávania mlieka. V spojení s naším čerstvým mliečkom nadojeným na našej farme tak jogurt získava príjemnú lahodnú chuť, ktorej po prvom ochutnaní málokto odolá. Biely jogurt, s láskou plníme a fermentujeme pomaly.  Až 24 hodín jogurtové kultúry pri kontrolovanej teplote spracovávajú čerstvé pasterizované mliečko na jogurtovú masu. Táto jogurtová masa predstavuje vyváženú kombináciu živín a bifidusových kultúr nevyhnutných pre plnohodnotnú výživu človeka. Probiotiká nachádzajúce sa v mliečnej zložke sú súčasťou zdravého životného štýlu a zároveň predstavujú prevenciu pred rôznymi ochoreniami.

100% -ný Javorový sirup – neovocný komponent

Javorový sirup neobsahuje žiadne pridané sladidlá, farbivá ani konzervačné látky. Je to čistý prírodný produkt, ktorý si zamiluje naozaj každý, kto ho raz ochutná. Je to jediný produkt v potravinárstve, ktorý pochádza z miazgy stromu. Počas histórie z jeho zdravotných výhod profitovali mnohé kultúry, používajúc ho ako liek na rôzne choroby vrátane chrípky, bolestí žalúdka, vysokého krvného tlaku a cholesterolu. Medium - ktorý používame my, je stredne tmavý a má typickú stredne výraznú javorovú chuť. Ak ste ešte náš Toporecký  jogurt s javorovým sirupom neochutnali, teraz je ten správny čas.

Zloženie:

Kravský jogurt s javorovým sirupomkravské mlieko, plnotučné, pasterizované, jogurtová kultúra, tuk min. 3 % hm. Ochucovadlo - javorový sirup min. 15% hm. (zloženie: javorový sirup 100 %),

Veľkou výhodou našich jogurtov je aj to že sú vo vratných sklenených fľašiach, kde je možnosť opätovného použitia. CHceme byť zodpovední a čo najmenej zaťažovať životné prostredie. Fľaše v ktorých sú naše jogurty sú stabilné, neodovzdávajú výrobku žiadné chute a pachy a pri prevoze udržiavajú teplotu.