Máte otázky? Volajte 052 23 88 710 | 0902 903 903 | Píšte na: info@tis.sk

Blog / Toporecký jogurt jahodový - kravský

Zdravý jahodový jogurt, ktorý dozrieva priamo v skle, je vyrobený tradičným spôsobom z mlieka nadojeného na našej farme a z jahodovej náplne vyrobenej na našu  objednávku špeciálne bez konzervantov.

Na výrobu naších ochutených jogurtov používame vybrané kvalitné pôvodné československé mliekarenské jogurtové kultúry, ktoré sú určené na aplikáciu priamo do výrobníkov počas spracovávania mlieka. V spojení s naším čerstvým mliečkom nadojeným na našej farme tak jogurt získava príjemnú lahodnú chuť, ktorej po prvom ochutnaní málokto odolá. Biely jogurt, s láskou plníme a fermentujeme pomaly.  Až 24 hodín jogurtové kultúry pri kontrolovanej teplote spracovávajú čerstvé pasterizované mliečko na jogurtovú masu. Táto jogurtová masa predstavuje vyváženú kombináciu živín a bifidusových kultúr nevyhnutných pre plnohodnotnú výživu človeka.Probiotiká nachádzajúce sa v mliečnej zložke sú súčasťou zdravého životného štýlu a zároveň predstavujú prevenciu pred rôznymi ochoreniami.

Jahodová príchuť bez E - 0-022 - ovocný komponent

Jahodová príchuť je tiež veľmi obľúbená. Neobsahuje  ako ostatné príchute žiadne konzervanty ani éčka.  Jahody sú ideálnou potravinou počas diéty vďaka vysokému obsahu vody (až 90%), nízkemu obsahu kalórií a veľkému množstvu vlákniny. Jahody sú aj zdrojom draslíka a kyseliny listovej. Chcete vyzerať dobre, dať si niečo chutné a nemať výčitky svedomia? Toporecký jogurt s jahodovou príchuťou je ta správna voľba :-)

Zloženie:

Kravský jogurt jahoda - kravské mlieko, plnotučné, pasterizované, jogurtová kultúra, tuk min. 3 % hm. Ochucovadlo - jahodový lekvár min. 15% hm. (zloženie: cukor, jahody 30%, jablková dreň 5% fruktóza, voda, koncentrát čiernej mrkvy, jahodová aróma)

Veľkou výhodou našich jogurtov je aj to že sú vo vratných sklenených fľašiach, kde je možnosť opätovného použitia. CHceme byť zodpovední a čo najmenej zaťažovať životné prostredie. Fľaše v ktorých sú naše jogurty sú stabilné, neodovzdávajú výrobku žiadné chute a pachy a pri prevoze udržiavajú teplotu.