Máte otázky? Volajte 052 23 88 710 | 0902 903 903 | Píšte na: info@tis.sk

Blog / Toporecký jogurt čučoriedkový - kravský

Zdravý čučoriedkový jogurt, ktorý dozrieva priamo v skle, je vyrobený tradičným spôsobom z mlieka nadojeného na našej farme a čučoriedkovú náplň vyrobenú na našu objednávku špeciálne bez konzervantov.

Na výrobu naších ochutených jogurtov použivame vybrané kvalitné pôvodné československé mliekarenské jogurtové kultúry. Určené na aplikáciu priamo do výrobníkov počas spracovávania mlieka. V spojení s naším čerstvým mliečkom nadojeným na našej farme tak jogurt získava príjemnú lahodnú chuť, ktorej po prvom ochutnaní málokto odolá. Biely jogurt, s láskou plníme a fermentujeme pomaly.  Až 24 hodín jogurtové kultúry pri kontrolovanej teplote spracovavajú čerstve pasterizované mliečko na jogurtovú masu. Táto jogurtová masa predstavuje vyváženú kombináciu živín a bifidusových kultúr nevyhnutných pre plnohodnotnú výživu človeka. Probiotiká nachádzajúce sa v mliečnej zložke sú súčasťou zdravého životného štýlu a zároveň predstavujú prevenciu pred rôznymi ochoreniami.

Zloženie náplne: cukor 46%, čučoriedky 30%, pyré z čiernych ríbezlí 10%, fruktóza 10%, voda, kukuričný škrob bez E kódu, 
čučoriedková aróma)