Máte otázky? Volajte 052 23 88 710 | 0902 903 903 | Píšte na: info@tis.sk

Blog / Toporecký jogurt čučoriedkový - kravský

Zdravý čučoriedkový jogurt, ktorý dozrieva priamo v skle, je vyrobený tradičným spôsobom z mlieka nadojeného na našej farme a z čučoriedkovej náplne vyrobenej na našu objednávku špeciálne bez konzervantov.

Na výrobu naších ochutených jogurtov používame vybrané kvalitné pôvodné československé mliekarenské jogurtové kultúry, ktoré sú určené na aplikáciu priamo do výrobníkov počas spracovávania mlieka. V spojení s naším čerstvým mliečkom nadojeným na našej farme tak jogurt získava príjemnú lahodnú chuť, ktorej po prvom ochutnaní málokto odolá. Biely jogurt, s láskou plníme a fermentujeme pomaly.  Až 24 hodín jogurtové kultúry pri kontrolovanej teplote spracovávajú čerstvé pasterizované mliečko na jogurtovú masu. Táto jogurtová masa predstavuje vyváženú kombináciu živín a bifidusových kultúr nevyhnutných pre plnohodnotnú výživu človeka. Probiotiká nachádzajúce sa v mliečnej zložke sú súčasťou zdravého životného štýlu a zároveň predstavujú prevenciu pred rôznymi ochoreniami.

Čučoriedková príchuť bez E - 3-023 - ovocný komponent

Čucoriedková príchuť je jednou z najobľúbenejších. Čučoriedky majú mimoriadne vysoký obsah karoténov, vlákniny, vitamínu C, vápnika a okrem toho  majú najvyššiu antioxidačnú kapacitu zo všetkých populárnych druhov ovocia a zeleniny. Sladké čučoriedky výborne dopĺňajú príjemnú kyslastú chuť bieleho jogurtu.

Zloženie:

Kravský jogurt  čučoriedka - kravské mlieko, plnotučné, pasterizované, jogurtová kultúra, tuk min. 3 % hm. Ochucovadlo: čučoriedkový lekvár min.15% (zloženie: cukor 46%, čučoriedky 30%,pyré z čiernych ríbezlí 10%, fruktóza 10%,voda, kukuričný škrob bez E kódu, čučoriedková aróma)

Veľkou výhodou našich jogurtov je aj to že sú vo vratných sklenených fľašiach, kde je možnosť opätovného použitia. CHceme byť zodpovední a čo najmenej zaťažovať životné prostredie. Fľaše v ktorých sú naše jogurty sú stabilné, neodovzdávajú výrobku žiadné chute a pachy a pri prevoze udržiavajú teplotu.