Máte otázky? Volajte 052 23 88 710 | 0902 903 903 | Píšte na: info@tis.sk

Blog / Toporecký jogurt čokoládový - kravský

Zdravý čokoládový jogurt, ktorý dozrieva priamo v skle, je vyrobený tradičným spôsobom z mlieka nadojeného na našej farme a z čokoládovej náplne vyrobenej na našu objednávku špeciálne bez konzervantov.

Na výrobu naších ochutených jogurtov používame vybrané kvalitné pôvodné československé mliekarenské jogurtové kultúry, ktoré sú určené na aplikáciu priamo do výrobníkov počas spracovávania mlieka. V spojení s naším čerstvým mliečkom nadojeným na našej farme tak jogurt získava príjemnú lahodnú chuť, ktorej po prvom ochutnaní málokto odolá. Biely jogurt, s láskou plníme a fermentujeme pomaly.  Až 24 hodín jogurtové kultúry pri kontrolovanej teplote spracovávajú čerstvé pasterizované mliečko na jogurtovú masu. Táto jogurtová masa predstavuje vyváženú kombináciu živín a bifidusových kultúr nevyhnutných pre plnohodnotnú výživu človeka. Probiotiká nachádzajúce sa v mliečnej zložke sú súčasťou zdravého životného štýlu a zároveň predstavujú prevenciu pred rôznymi ochoreniami.

Čokoládová príchuť bez E - 50-015 - neovocný komponent

Kakaový prášok, ktorý obsahuje náš neovocný komponent má podpornú funkciu pre zdravý chod srdca. Na základe súčasných výskumov sa predpokladá, že kakao pôsobí preventívne proti najrozšírenejším ochoreniam v súčasnosti - srdcovým chorobám. Ďalšou zložkou tohto komponentu je aj kakaové maslo, ktoré je tiež prírodným zdrojom minerálnych látok, ako je mangán, zinok, meď, železo, chróm, horčík a omega-6. Aj keď je známe, že čokoládu obľubujú hlavne deti, potom čo tento náš Toporecký jogurt s čokoládovou príchuťou ochutnáte, určite si ho obľúbite aj vy.

Zloženie:
 

Kravský jogurt čokoláda - kravské mlieko,plnotučné, pasterizované, jogurtová kultúra, tuk min.3% hm. Ochucovadlo -čokoladový sirup min. 15% hm (zloženie: cukor, voda, 10% fruktóza, 8% kakaový prášok, kukuričný škrob,kakaové maslo, aróma, citrónový koncentrát)

Veľkou výhodou našich jogurtov je aj to že sú vo vratných sklenených fľašiach, kde je možnosť opätovného použitia. CHceme byť zodpovední a čo najmenej zaťažovať životné prostredie. Fľaše v ktorých sú naše jogurty sú stabilné, neodovzdávajú výrobku žiadné chute a pachy a pri prevoze udržiavajú teplotu.